03.03.2012 11:03   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: зневоднення розпізнаєте по сечі

Експерт: зневоднення розпізнаєте по сечі

КИЇВ. 3 березня. АМН. Рівень води в організмі можна розпізнати по кольору сечі. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"При вживанні достатньої кількості води сеча має світло-жовтий колір, не має запаху. Чим темніша сеча, тим більше зусиль докладає організм для збереження води, концентруючи її, тим важче працювати вашим ниркам і мозку", - стверджує експерт.

Нагадаємо. дослідження, проведене американськими вченими, показало зв'язок між недостатнім споживанням води та погіршенням всіх функцій організму - від фізичних до розумових. В ході дослідження частина жінок отримувала достатню кількість води, тоді як інша частина відчувала невелике (близько 1% від маси тіла) зневоднення, яке досягалося тренуваннями і прийомом сечогінних засобів. В ході серії тестів ті жінки, які відчували нестачу води, показали гірші результати, ніж ті, хто отримував достатню кількість води.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100