03.03.2012 16:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

15% українців не має імунітету до кору - експерт МОЗ

15% українців не має імунітету до кору - експерт МОЗ

КИЇВ. 3 березня. АМН. Близько 15% громадян України не мають іммунтету до кору. Про це в ексклюзивному коментарі АМН заявив головний дитячий інфекціоніст МОЗ України Сергій Крамарєв.

"У нас досить багато нещеплених, ви ж знаєте, було багато відмов у зв'язку з антивакцинальною пропагандою. Це досить великий прошарок населення. Щорічно санепідслужба проводить зріз напруженості імунітету населення до кору. І ось згідно останніх вибіркових досліджень СЕС, близько 15% українців не мають імунітету до кору ", - розповів Сергій Крамарєв.

Нагадаємо, за останній рік в Україні зареєстровано близько 4 тыс. випадків кору. Ситуація буде благополучною в епідемічному плані з кору за умови 95-відсоткового охоплення населення імунітетом. Імунітет до вірусу можна придбати або перехворівши на кір, або отримавши щеплення. Однак перший спосіб досить ризикований: за статистикою один з 1000 перехворілих на кір помирає.

В кожній українській поліклініці можна зробити щеплення від кору, діти до 18 років вакцинуються за державний рахунок.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100