03.03.2012 17:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Експерт: одній дитині можна дивитися в монітор 5 хвилин, іншій – 5 годин

Експерт: одній дитині можна дивитися в монітор 5 хвилин, іншій – 5 годин

КИЇВ. 3 березня. АМН. Час, який дошкільник може проводити перед монітором або за переглядом ТБ суто індивідуальний. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив Юрій Барінов, головний дитячий офтальмолог України.

"Одному дошкільнику можна дивитися ТБ 5 хвилин, іншому - півгодини, третьому - 5годин. Те ж саме стосується комп'ютера. Від чого залежить час, потрібно дивитися по дитині. Якщо вона втрачає орієнтацію в просторі, стає нервовою, дратівливою, у неъ починаються які-небудь вегето-судинні прояви, такі як пітливість долоньок, почервоніння щік, то потрібно відразу відводити дитину від телевізора чи монітора. Ну а якщо 5 годин поспіль у малюка ні втоми, ні головного болю, то навіщо його обмежувати? А раптом у батьків зростає майбутній Біл Гейтс?" -прокоментував Ю. Баринов.

Нагадаємо, традиційно психологи радять обмежувати час перегляду мультфільмів та комп'ютерних ігор для дошкільнят: на думку фахівців, важливо, щоб комп'ютер не ставав для дитини нянею, адже малюкові потрібне живе спілкування для повноцінного розвитку.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100