03.03.2012 18:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Наркозалежним вагітним можна призначати замісну терапію – експерт

Наркозалежним вагітним можна призначати замісну терапію – експерт

КИЇВ 3 березня. АМН. Наркозалежні вагітні можуть вживати замісну терапію, з приводу акушерства протипоказань мало. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив В’ячеслав Камінський, головний акушер-гінеколог МОЗ України.

"Ми б із задоволенням займалися програмами реабілітації наркозалежних та алкозалежних вагітних. Але зараз ми не можемо це робити, потрібно для цього мінімальне якесь приміщення пристосувати. Тільки ми закінчимо реорганізацію, зробимо ремонт, добудуємо мансардний поверх, ми повернемося до цієї теми, адже вона актуальна і потребує серйозної уваги. Що стосується замісної терапії, то з акушерської точки зору для цього у вагітних  дуже мало протипоказань. Ми багато над цим працювали, вивчали, залучали світовий досвід", - розказав фахівець.

Нагадаємо, в рамках національного проекту "Нове життя" до 2014 року на базі Київського міського центру репродуктивної перинатальної медицини планують створити перинатальний центр третього рівня, де будуть допомагати народжувати вагітним з інфекціями такими як СНІД та туберкульоз та наркозалежним вагітним.

Зараз в Україні майже 6 тис. наркозалежних отримують замісну терапію за метадоновою програмою.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100