04.03.2012 19:02   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Спати в контактних лінзах не рекомендується - експерт

Спати в контактних лінзах не рекомендується - експерт

 

КИЇВ. 4 березня. АМН. Сучасні контактні лінзи можуть бути не тільки безпечними, а й корисними. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів Сергій Риков, головний офтальмолог МОЗ України.

«Якщо б питання про безпеку лінз мені поставили 15 років тому, то я відповів би« ні ». Але за останні 8 років якість лінз змінилося в кращу сторону. Сьогодні лінза - це протектор для ока, вона захищає рогівку від зовнішнього середовища, де є пил, мікроби. Між контактної лінзою і рогівкою є три шари рідини, сама лінза є гідрогелево-силіконовою. Вона настільки м'яка, що це одночасно предмет оптики та гігієни. Проте ще ніхто з офтальмологів не рекомендував би носити лінзи більше 2-х днів. І то в крайньому разі, може, людина їде у відрядження. Але по-хорошому, на ніч лінзу краще знімати, навіть якщо вона тривалого носіння », - розповів фахівець.

Нагадаємо, у виробників існують різні варіанти контактних лінз. Більшість з них не призначені для нічного носіння. Однак є й такі, в яких, на думку виробника, можна і спати протягом місяця.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100