05.03.2012 09:01   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Лазерна корекція зору не завжди безпечна – експерт

Лазерна корекція зору не завжди безпечна – експерт

 

КИЇВ. 5 березня. АМН. Перш ніж пропонувати пацієнту лазерну корекцію зору, лікар повинен чесно попередити про ускладнення. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів головний офтальмолог України Сергій Риков.

«Лазерна корекція короткозорості - це метод вибору, є певні медичні показання, але їх не багато. Найчастіше операцію пропонують у косметичних цілях, наприклад, людина не хоче носити лінзи, окуляри. Але! Офтальмолог повинен сказати правду. Адже що таке лазерна корекція? Корекція - не зовсім правильне слово. Це хірургічна лазерна операція. Ми вирізаємо лунку на рогівці, зрізаємо півтора її шару. А бог адже для чогось нам дав 5 шарів рогівки ... Офтальмолог повинен попередити пацієнта про можливі ускладнення. Вони зустрічаються не часто, але в той же час зустрічаються »- розповів офтальмолог.

Сергій Риков також додав, що хвиля популярності ексімер-корреції зору в Україні спала.

«Так завжди буває з новим методом: спершу запал і жар, потім він вщухає», - сказав експерт.

До слова, сам головний офтальмолог Україні носить окуляри.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100