04.03.2012 09:32   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: до весняної депресії призводить зневоднення

Експерт: до весняної депресії призводить зневоднення

КИЇВ. 4 березня. АМН. Однією з причин весняної депресії може бути зневоднення організму. Про це в ексклюзивному інтерв’ю АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Депресія – це лише ще один науковий термін для опису стану зневодненого мозку, який не може виконувати складні функції. Весняне нездужання теж має пряме відношення до води. Протягом зими ми майже не п’ємо воду, бо вона не зігріває. А через це до початку весни ми зневоднюємо свій організм", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, дослідження, проведене американськими вченими, показало зв'язок між недостатнім споживанням води та погіршенням всіх функцій організму - від фізичних до розумових. В ході дослідження частина жінок отримувала достатню кількість води, тоді як інша частина відчувала невелике (близько 1% від маси тіла) зневоднення, яке досягалося тренуваннями і прийомом сечогінних засобів. В ході серії тестів ті жінки, які відчували нестачу води, показали гірші результати, ніж ті, хто отримував достатню кількість води.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100