04.03.2012 13:32   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: кава – це отрута

Експерт: кава – це отрута

КИЇВ. 4 березня. АМН. Кофеїн небезпечний для людини і призводить до зневоднення організму. Про це в ексклюзивному інтерв’ю АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Кофеїн – це стимулятор нервової системи, проте він обкрадає тіло, що змушене витрачати на його переробку більше води, ніж містять напої з кофеїном. Кофеїн – це отрута, бо рослини виробляють його, морфін чи кокаїн для боротьби зі шкідниками. Організм змушений вимивати цю отруту великою кількістю води", - стверджує експерт.

Нагадаємо, кофеїн міститься не лише в каві, але й у чаї.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100