04.03.2012 20:02   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: спортсменам треба пити не менше 2,5 літрів води на день

Експерт: спортсменам треба пити не менше 2,5 літрів води на день

КИЇВ. 4 березня. АМН. Спортсменам слід пити не менше 2,5 літрів води в день.  Про це в ексклюзивному інтерв’ю АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"При інтенсивних тренуваннях об’єм споживання рідини має бути не менше 2,5 літрів на день. При швидкісно-силових тренуваннях можна керуватися відчуттям спраги, а у видах спорту на витривалість потрібно примусово збільшувати вживання води. Також необхідно контролювати об’єм та стан сечі, якої має бути не менше 1 літра на день", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, дослідження, проведене американськими вченими, показало зв'язок між недостатнім споживанням води та погіршенням всіх функцій організму - від фізичних до розумових. В ході дослідження частина жінок отримувала достатню кількість води, тоді як інша частина відчувала невелике (близько 1% від маси тіла) зневоднення, яке досягалося тренуваннями і прийомом сечогінних засобів. В ході серії тестів ті жінки, які відчували нестачу води, показали гірші результати, ніж ті, хто отримував достатню кількість води.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100