05.03.2012 10:02   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Дітям тримісячного віку надягають контактні лінзи – експерт

Дітям тримісячного віку надягають контактні лінзи – експерт

 

КИЇВ. 5 березня. АМН. Дітям не тільки можна, а й треба носити контактні лінзи. Про це в ексклюзивному комментріі АМН розповів Юрій Барінов, головний дитячий офтальмолог України.

«По-перше, лінзи становлять єдину оптичну систему з оком, завдяки лінзам прибираються аберації скла, спотворення, ефект периферійності. В окулярах людина чітко бачить перед собою тільки прямо, в якийсь невеликий області. Збоку ж він бачить спотворено. По-друге, технологія контактних лінз на сьогодні настільки розвинена, що лінзи на 70-80% складаються з вологи і ніяк не впливають на структуру ока. Не виникає ніякого передавлювання, ішемії. Лінзи настільки м'яко ставляться до ока, що їх не тільки можна, а й треба надягати дітям за показаннями »- розповів фахівець.

Ю. Баринов також додав, що в центрі дитячої офтальмології встановлюють спеціальні педіатричні лінзи навіть дітям тримісячного віку. Вони показані при деяких проблемах для профілактики сліпоти.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100