03.03.2012 19:44   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: втрата 3% рідини у дитини призводить до теплового удару

Експерт: втрата 3% рідини у дитини призводить до теплового удару

КИЇВ. 3 березня. АМН. Дітям особливо важливо пити багато води, оскільки їхній організм розвивається. Про це в ексклюзивному інтерв’ю АМН розповіла експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Для дітей від одного року норма споживання чистої води – 40 мл на кожен кілограм ваги тіла. Підлітки мають пити навіть більше, щоб компенсувати свою величезну фізичну активність. Втрата 2% рідини у дитини призводить до втрати 20% працездатності. Втрата 3% рідини приводить до теплового удару внаслідок перегрівання мозку", - стверджує експерт.

Нагадаємо, дослідження, проведене американськими вченими, показало зв'язок між недостатнім споживанням води та погіршенням всіх функцій організму - від фізичних до розумових. В ході дослідження частина жінок отримувала достатню кількість води, тоді як інша частина відчувала невелике (близько 1% від маси тіла) зневоднення, яке досягалося тренуваннями і прийомом сечогінних засобів. В ході серії тестів ті жінки, які відчували нестачу води, показали гірші результати, ніж ті, хто отримував достатню кількість води.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100