05.03.2012 12:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: розтяжка зранку допоможе зміцнити центральну нервову систему

Експерт: розтяжка зранку допоможе зміцнити центральну нервову систему

КИЇВ. 5 березня. АМН. Щоб з самого ранку організм був у тонусі необхідно робити легку розтяжку. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила психолог одного з провідних українських телеканалів Вікторія Любаревич-Торхова.

"Зранку обов’язково потрібно зробити легку розтяжку, адже це корисно як для психологічного здоров’я,так і для фізичного. Коли людина розминається, то кров по венам починає рухатися швидше, а це означає, що організм збагачується киснем, який кров транспортує. В результаті киснем насичується центральна нервова система і всі мінерали, вітаміни, котрі потрапляють до організму зі сніданком і ті, які є у наших резервах, стають більш доступними нашій центральній нервовій системі, а це значить, що вона стає міцнішою", - розповіла психолог. 

Експерт додала, що ранкова розтяжка, це запорука того, що наші позитивні емоції, завдяки тому, що організм у тонусі, будуть переважати над негативними.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100