05.03.2012 13:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Перша зустріч з грипом в дитини закінчується пневмонією - експерт

Перша зустріч з грипом в дитини закінчується пневмонією - експерт

КИЇВ. 5 березня. АМН. Маленькі діти в більшості випадків після перенесеного вперше грипу отримують ускладнення у вигляді запалення легенів. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла старший науковий співробітник інституту епідеміології та інфекційних захворювань Алла Мироненко.

"У Штатах дітей щеплять від грипу вже в 6 місяців. Однак у них зовсім інше ставлення до дітей. У нас традиційно прийнято маленьких дітей тримати в ізоляції в грипозний сезон і це виправдано. Крім того, за українським календарем щеплень дитина до року і так отримує дуже багато вакцин, навряд чи буде виправдано прищеплювати її ще й від грипу, хоча ВООЗ і не забороняє. Краще дотримуватися тактики обмеження контактів, не тягати малюка з собою в магазин. А прищеплювати дитину варто перед походом в колектив - перед дитячим садком. Дитина також може бути захищена від грипу, якщо перебуває на грудному вигодовуванні, адже в материнському молоці містяться антитіла, якщо, звичайно, мати сама перехворіла грипом чи щеплена. А без імунітету перша зустріч дитини з грипом, як правило, закінчується пневмонією ", - розповіла А. Мироненко.

Нагадаємо, за інформацією центру грипу та ГРВІ за останній 9-й тиждень епідсезону в Україні серед дитячого населення зареєстровано 131 088 випадків захворювань на грип та ГРВІ (65,2% від числа всіх захворілих), це на 22,4% більше ніж за попередній, 8-й тиждень.

Єдиним медикаментозним способом профілактики грипу медики називають вакцинацію.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100