05.03.2012 14:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Л.Подкопаєва: гімнастика може бути лікувальною, а не лише спортивною чи художньою

Л.Подкопаєва: гімнастика може бути лікувальною, а не лише спортивною чи художньою

КИЇВ. 5 березня. АМН. Спортом можна займатися не лише професійно, адже не кожне здоров’я готове до великих фізичних навантажень. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповіла Лілія Подкопаєва, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики і президент МБФ "Здоров’я поколінь".

"Спортом можна займатися не лише професійно. Якщо є проблеми зі спиною, то варто серйозно підійти до вибору фізичних навантажень. Не потрібно забувати про те, що, приміром, гімнастика може бути лікувальною, а не тільки спортивною або ж художньою. Якщо у дитина або у дорослої людини є така розповсюджена проблема як сколіоз, то за допомогою спеціальної гімнастики можна вилікувати. Якщо ж у людини існують серйозніші проблеми: з серцем, наприклад, то тоді рекомендується спорт лише в оздоровчих цілях, бо великі спортивні навантаження можуть серйозно нашкодити здоров’ю", - розповіла спортсменка.

"Я однозначно рекомендую усім займатися спортом, а професійно чи ні, це вже має залежати від людини, від її фізичних можливостей, від її бажання та від її прагнення", - наголосила Подкопаєва.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100