05.03.2012 18:30   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Для зберігання яблук потрібні спеціальні камери– експерт

Для зберігання яблук потрібні спеціальні камери– експерт

КИЇВ. 5 березня. АМН. Для зберігання яблук та інших плодово-овочевих продуктів необхідні спеціальні камери схову. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив експерт з питань якості та безпечності продукції АПК Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Олександр Вержиховський.

"Сьогодні виробники фруктів стали набагато професійнішими. У них з'явилось більше можливостей та потужностей зберігання своєї продукції. Для прикладу візьмемо яблуко. Для його гарного зберігання протягом міжсезоння, грубо кажучи зими і весни, необхідне стале газове середовище. Існують спеціальні камери, у яких створюється це сприятливе для зберігання середовище зі зменшеною кількістю кисню, адже він призводить до окиснення, і яблуко стає зморшкувате, воно зсихається. Тож красивий вигляд яблук не завжди пов'язаний із застосуванням певних не дуже корисних речовин, як то нітрати і таке інше. Якщо говорити про плодоовочеву продукцію, то ситуація з її безпечністю значно покращилась за останні роки. Наразі український виробник займає досить-таки значний сегмент у мережі", - зазначив О.Вержиховський.
За словами експерта, підвищення рівня українського виробника можна простежити через призму імпортних продуктів, яких за останні роки стало значно менше. 

"Зараз на полицях України можна зустріти набагато менше польських або інших закордонних яблук, ніж раніше. Переважна більшість продукції – українська, мережа плодоовочівників розвивається таким чином, що продукція розповсюджуэться рівномірно по всій Україні і можна говорити, що виробник став професійнішим. Він більше інвестує і в логістику, і в склади зберігання, тому протягом довгого часу ми можемо споживати красиве якісне яблуко вітчизняного походження", - додав експерт.

Нагадаємо, на думку лікарів, людині потрібно з'їдати щонайменше 3 яблука щодня.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100