05.03.2012 14:47   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Кір у Львівській області відступає

Кір у Львівській області відступає

КИЇВ. 5 березня. АМН. Ситуація з кором у Львівській області стабілізується. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла головний епідеміолог Львівської області Наталія Тімко.
"Зараз у нас лежать в стаціонарі близько 80 хворих, а ще три тижні тому їх було близько 200. Це означає, що ситуація стабілізується, кір йде на спад", - розповіла Н. Тімко.

Експерт також підкреслила, що пік захворюваності на кір припав на грудень і січень. Зараз же реєструється зменшення рівня захворюваності.

"Незахищене населення вже перехворіло", - додала Н. Тімко.

Нагадаємо, що головним способом профілактики кору є вакцинація. У Львівській області вакцина за державний рахунок є в кожній поліклініці для планової вакцинації дітей у віці 1 рік і 6 років.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100