05.03.2012 17:30   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Сексолог: 1,5 хвилини - це нормально

Сексолог: 1,5 хвилини - це нормально

КИЇВ. 5 березня. АМН. Нормальна тривалість статевого акту, задумана природою - від 1,5 до 3,5 хвилин. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів сексолог Георгій Селюков.

"У сексології дуже обережно використовують термін норма, тому що норма може бути фізіологічна, вікова, партнерська, етична, статистична і т.д. Тому ми беремо біологічні параметри. Природа відвела самцеві чоловічої статі час на передачу генетичної інформації в інтервалі між 1,5 і 3,5 хвилинами. Тобто, якщо чоловік не стримує вольовим зусиллям еякуляцію, то у більшості чоловіків середній статевий акт протікає від 1,5 до 3,5 хвилин ", - Г.Селюков.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100