05.03.2012 16:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Кір дістався до Києва - Ф.Лапій

Кір дістався до Києва - Ф.Лапій

КИЇВ. 5 березня. АМН. У Києві почастішали випадки захворювання на кір. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів Федір Лапій, головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров'я з питань дитячої імунології КМДА.

"З першого січня 2012 року в Києві 58 випадків кору. 39 з них - за лютий, 11 - за січень, а 8 - за перші 5 днів березня. Як бачимо, кір йде по наростаючій. Збільшилася кількість дітей серед хворих, в основному це нещеплені діти, які не відвідують організовані дитячі колективи ", - розповів фахівець.

Ф. Лапій також підкреслив, що нещепленим дитям для профілактики кору не рекомендується відвідувати дитячі садки і школи, бувати в місцях скупчення народу, потрібно обмежити контакти. Якщо ж контакт з перехворіли на кір стався, то найкращий спосіб попередити кір або його важкий перебіг - екстрена вакцинація. Щеплення буде ефективне і не дасть розвинутися захворюванню, якщо його зробити протягом 72 годин після контакту.

Нагадаємо, в Україні зареєстровано близько 4,5 тис. випадків кору починаючи з січня 2012 року.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100