05.03.2012 21:02   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Експерт: ефективна для брюнеток епіляція блондинкам не підійде

Експерт: ефективна для брюнеток епіляція блондинкам не підійде

КИЇВ. 5 березня. АМН. Кожному типу шкіри і кольору волосся, підходить різна епіляція. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповіла фахівець з лазерної епіляції однією з провідних дерматологічних клінік Тетяна Редько.

"Найбільш ефективним, безболісним і з мінімумом побічних ефектів на сьогоднішній день є метод лазерної епіляції. Лазери, що використовуються для епіляції, відрізняються за технічними параметрами і призначенні для певного типу шкіри і кольору волосся. Брюнеткам зі світлим типом шкіри можна рекомендувати, наприклад, александритовий лазер . "Мішенню" його є темний пігмент меланін, лазер ефективний для темного і чорного волосся і малоефективний для світлого. Блондинкам і рудим, скоріше, підійде електро, воскова або хімічна епіляція ",-розповіла фахівець.

Також експерт додала, що можна використовувати будь-які доступні методи епіляції, проте всі вони дають лише тимчасову зупинку росту волосся.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100