05.03.2012 18:01   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Ліки і БАДи в Україні давно мають розмитнюватися по-різному - нардеп

Ліки і БАДи в Україні давно мають розмитнюватися по-різному  - нардеп

КИЇВ. 5 березня. АМН. Українська митниця правильно зробила, коли прирівняла деякі імпортні ліки до харчових продуктів чи алкоголю. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив заступник голови парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Віктор Корж.

"Наразі завершується формування законодавчої бази і в охороні здоров'я і в обігу лікарських засобів. Фактично вже розставлені акценти відповідно до європейських вимог. Треба чітко розмежовувати лікарські засоби, рецептурні чи не рецептурні, і біологічно активні добавки. Вони мають інший статус. Відповідно, відрізняються й митні процедури: порядок їхнього ввозу й контролю зовсім інший. Ті речовини, які, за певними ознаками, відповідно до міжнародних норм є харчовими продуктами, мають відповідним чином і розмитнюватися. Тому, я думаю, що це нормальний процес і такого безладу, який був у цих питаннях раніше, більше не буде", - стверджує нардеп.

Нагадаємо, з початку минулого місяця українська митниця прирівняла цілий ряд імпортних медичних препаратів, що містять етанол і вітамінно-мінеральні речовини до алкоголю чи харчових продуктів. Відтепер вони будуть обкладатися додатковим митом.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100