06.03.2012 09:01   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Експерт: українське вино – якісне

Експерт: українське вино – якісне

КИЇВ. 6 березня. АМН. Українське вино - якісне. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила керівник відділу тестувань Центру експертиз "Тест" Ніна Кільдій.

"Ми перевіряли шампанське та вино, але не можу сказати, що ми там знайшли щось страшне. Червоні вина ми перевіряли на наявність барвників, адже суспільство чомусь налякане тим, що у вино обов’язково додають цілу купу барвників і взагалі роблять його з порошку. Ми шукали таке, але не знаходили. Були зауваження з приводу того, що якщо сортове вино, то воно не зовсім підходить під вимоги такого типу вина. Тобто воно нормальне, іноді навіть дуже смачне, але зовсім не схожу буде на шардоне чи якийсь інший сорт винограду. За стандартними показниками, тобто кріпостю, кислотою та вмістом цукру у нас ніколи зауважень не було", - зазначила Н. Кільдій.

За словами експерта, одного разу у фахівців виникла суперечка з приводу вмісту лимонної кислоти, яка за різними стандартами класифікувалась по різному.

"Єдине що, у нас виникла суперечка з приводу вмісту лимонної кислоти. В Україні дозволено додавати трохи більше лимонної кислоти у вино, ніж у Європі. І виходить, що вітчизняним нормам вино відповідає, а за міжнародними – перевищена кількість кислоти", - додала експерт.

Нагадаємо, за словами науковців, червоне вино здатне підвищувати лібідо у жінок.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100