22.08.2012 23:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Психолог: якщо люди навколо сваряться, вас це не повинно обходити

Психолог: якщо люди навколо сваряться, вас це не повинно обходити

 Для того, щоб зберегти хороший настрій дорогою на роботу — потрібно абстрагуватися. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила психолог одного з провідних українських телеканалів Вікторія Любаревич-Торхова.

"Якщо дорогою до роботи у вас завжди зникає настрій через заповнений галасливий громадський транспорт, то єдиний спосіб зберегти його — це абстрагуватися. Найлегше змінити своє ставлення, тобто не втягуватися у різні перепалки, діалоги, адже якщо люди сваряться, варто усвідомлювати, що необов’язково це стосується вас. Скоріше за все ви ніколи більше у житті цих людей не побачите, тому немає абсолютно ніякого сенсу пускати їхній поганий настрій собі в душу, тим самим псуючи свій настрій", - розповіла психолог. 

Експерт додала, що увесь цей негатив навколо, усі погані емоції мають вивітритися, не доходячи до ваших почуттів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100