06.03.2012 13:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Жінки із міопією можуть народжувати дітей фізіологічним шляхом

Жінки із міопією можуть народжувати дітей фізіологічним шляхом

КИЇВ. 6 березня. АМН. Жінки із міопією можуть народжувати дітей фізіологічним шляхом, якщо немає порушень очного дна. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний офтальмолог МОЗ України, головний лікар Київської міської лікарні "ЦМХО" Сергій Риков.

"Жінці не рекомендуються фізіологічні пологи лише у тому разі, коли є якісь пошкодження очного дна, або очна кровотеча. Член-кореспондент наук Микола Сергієнко, за свою 50-річну кар’єру офтальмологом, не бачив жодного ускладнення під час пологів жінок з високою міопією. Що таке потуги, потуги – це навантаження, і, теоретично, хочеться, звичайно, виключити ризик відшарування сітківки. Але, відшарування сітківки жоден із наших офтальмологів ніколи не спостерігав. Ми звичайно, профілактуємо ризик, якщо бачимо високий ступінь міопії, наприклад – лазерну коагуляцію.

За словами експерта, вагітна одразу ж має, звернутися до офтальмолога, після того, як стала на облік, щоб перевірити стан очного дна.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100