06.03.2012 14:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Л.Подкопаєва: до спорту дитину найкраще привчати з 5-ти років

Л.Подкопаєва: до спорту дитину найкраще привчати з 5-ти років

КИЇВ. 6 березня. АМН. Дітей краще привчати до спорту змалку. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповіла Лілія Подкопаєва, Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики і президент МБФ "Здоров’я поколінь".

"Дітям можна починати займатися спортом з п’яти років. Це є оптимальний вік для початку тренувань, адже дитина починає вже трохи розуміти, про що йде мова і що від неї хочуть. В принципі, у такому віці дитина вже може сама обрати той вид спорту, який їй найбільше до вподоби. У п’ять років, як правило, у дітей починають прокидатися таланти: або схильність малювати, або ж вокальні дані, або ж потяг до спорту. Батьки і вчителі, мають бути поряд у цей період, щоб правильно направити і скоординувати дитину", - розповіла спортсменка.

"Я однозначно рекомендую усім займатися спортом, а професійно чи ні, це вже має залежати від людини, від її фізичних можливостей, від її бажання та від її прагнення", - резюмувала Л.Подкопаєва.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100