06.03.2012 15:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Все частіше причиною пожеж в Україні стають дитячі пустощі – експерт

Все частіше причиною пожеж в Україні стають дитячі пустощі – експерт

КИЇВ. 6 березня. АМН. В Україні зростають випадки пожеж, через пустощі дітей. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла керівник прес-служби Держтехногенбеспеки Валентина Шаповалова.

"Ми завжди говоримо і звертаємося до батьків, що у жодному разі не можна залишати дітей самих. У дитини така психологія, що їм все цікаво. Дитина полізе і до того ж телевізора і знайде сірники, якими потім буде бавитися. У нас невелике, але є зростання кількості пожеж, через дитячі пустощі із вогнем. Коли діти залишаються сам на сам – от тоді і виникають страшні трагедії. Я вважаю, що це соціальна проблема. Ми своїми силами намагаємося донести до кожного громадянина цю проблему і закликаємо, вкотре, що безпека ваших дітей, рідних і близьких – залежить від вас самих", - запевнила В. Шаповалова.

За словами експерта, найбільш резонансні випадки пожеж були викликані несправністю електрообладнання (електропроводки, телевізору) і несправним пічним опаленням.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100