06.03.2012 17:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

В Україні половина протипожежних систем вийшла із ладу – експерт

В Україні половина протипожежних систем вийшла із ладу – експерт

КИЇВ. 6 березня. АМН. Великий процент обов’язкових протипожежних систем в Україні вийшли із ладу. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив начальник відділу впровадження засобів протипожежного захисту Держтехногенбеспеки України, полковник служби цивільного захисту Андрій Бєлашов.

"В Україні всі ті об’єкти, які за законодавством мають бути обладнані такими системами, – обладнані. Україна на 90% забезпечена такими системами. Але питання в тому, якої якості ці системи. Справа в тому, що існує дуже великий відсоток тих об’єктів, які підлягають переобладнанню, які вже застаріли. Деяким із них уже понад 30 років",- розповів А. Бєлашов.

За словами фахівця, обов’язкові протипожежні системи в Україні не замінюють, через брак коштів.

Нагадаємо, від початку року на території країни сталося 9789 пожеж, що забрали життя майже тисячі людей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100