06.03.2012 18:03   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Працюючій мамі хоча б місяць треба побути з немовлям – експерт

Працюючій мамі хоча б місяць треба побути з немовлям – експерт

КИЇВ. 6 березня. АМН. Молода мама хоча б протягом першого місяця має побути вдома з немовлям, а потім вже йти на роботу. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила Член правління Асоціації ділових жінок "Киянка" Інна Палій.

"Зараз є в програмі і ми готові створити курси для вагітних жінок, на яких навчатимуть, як правильно, з психологічної точки зору, поводити себе, як готуватись до пологів тощо. Це надзвичайно важливо як для працюючих жінок, так і не длятих, хто не працює. Адже не секрет, що деякі жінки, щоб не втратити роботу, працюють практично до останнього дня вагітності. Курси матимуть два спрямування: ті, хто пішов у декретну відпустку і ті, хто до останнього дня працює, мають знати, як правильно готуватись до пологів, правильно розподіляти час", - зазначила І. Палій.

За словами експерта, якщо молода мама працює, до неї можуть привозити дитину на годування, адже на робочих місцях частіше за все не створено умов для перебування матері з дитиною.

"Кожна жінка обирає свій шлях. На мою думку, найрозумнішим є такий стан речей, коли хоча б в перший місяць мама поряд з немовлям. Хоча різні можуть бути ситуації, іноді, коли мама не може бути вдома, до неї привозять дитину, щоб вона погодувала. Звичайно, у людей виникають різні ситуації і вирішення у них також суто індивідуальне", - додала експерт.

Нагадаємо, на думку лікарів, протягом життя кожна жінка має народити щонайменше три дитини. Таким чином вона знизить ризик онкологічного захворювання жіночих статевих органів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100