06.03.2012 16:01   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Експерт: Україна - країна епідемічного неблагополуччя

Експерт: Україна - країна епідемічного неблагополуччя

КИЇВ. 6 березня. АМН. По жодному з інфекційних захворювань, від яких є щеплення, Україна не дотягує до рівня епідемічного благополуччя в 95%. Про це в ексклюзивному коментарі АМН рас сказала Наталія Винник, глава ГО "імунний щит нації".

"Основна причина відмов від щеплень - недостовірні дані про вакцинацію. ЗМІ подають негативну інформацію про щеплення, яка формує викривлену картину реальності в українських мам і тат. У той же час рівень епідемічного благополуччя визначений як 95%. Тобто 95% населення має бути охоплено імунітетом від тієї чи іншої хвороби. У нас же немає цієї цифри по жодному із захворювань", - сказала Наталія Винник.

Фахівець наголосила, що у зв'язку зі спалахом кору, найбільше зараз прищеплюються КПК - комбінованою вакциною від кору, краснухи і паротиту.

Нагадаємо, 3 березня в Україні закінчила роботу місія ВООЗ та ЮНІСЕФ з питань оцінки національної програми імунізації в Українуі. Висновки експерти обіцяють оприлюднити до кінця березня.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100