06.03.2012 20:02   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Астроном: протягом тижня на землі можуть бути магнітні бурі

Астроном: протягом тижня на землі можуть бути магнітні бурі

КИЇВ. 6 березня. АМН. Через спалахи на Сонці, протягом найближчого тижня на Землі можуть бути магнітні бурі. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив завідувач відділу сонячної активности астрономічної обсерваторії Університету імені Тараса Шевченка Всеволод Лозицький.

"Протягом минулої доби на сонці були спалахи і вони продовжуються, але не дають сильних ефектів. На сонці зараз є спалахоактивна група з переплутаними полярностями, яка дає потужні спалахи. Вони продовжуватимуться й надалі, тому що ця група ще не розвалилася. Ще приблизно 8 днів, поки вона буде під високим тиском, буде продовжуватися спалах за спалахом. Поки що вона сильних ефектів на Землі, так званих магнітних бур, не давала, але може дати. Тобто, впродовж тижня на Землі можуть бути магнітні бурі середньої потужності", - стверджує експерт.

Рекомендуємо метеочутливим людям мати при собі необхідні ліки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100