06.03.2012 17:30   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Культуристам-фанатикам загрожує атеросклероз і стеатогепатит

Культуристам-фанатикам загрожує атеросклероз і стеатогепатит

КИЇВ. 6 березня. АМН. Раціон культуристів незбалансований і загрожує їм атеросклерозом і стеатогепатитом. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний дієтолог МОЗ Олег Швець.

"Раціон людини, яка намагається набрати надмірну м’язову вагу, не є здоровим. Там є набагато більше білків, ніж має бути для нормального балансу поживних речовин. Ці білки надходять за рахунок, в тому числі, складних вуглеводів. Останні містяться саме в рослинних продуктах. Нестача рослинних продуктів, коли спортсмен приймає обмежену кількість жиру, може призвести до порушення в обміні жирів і високого ризику виникнення атеросклерозу і стеатогепатиту", - стверджує експерт. 

За його словами, якщо люди приймають ще й хімічні речовини, щоб стимулювати розвиток м’язової маси, це може виступати в якості синергічних факторів і підвищувати ризик захворювань печінки.
"Якщо спортсмени-культуристи будуть одночасно впливати на свій організм медикаментами і незбалансованою дієтою, то протягом 5 років у них, швидше за все, уже стануться негативні зміни. Трансплантація печінки – це зависока ціна за таку красу", - каже О. Швець.

Як повідомляв АМН, експерт стверджує, що "очищення організму" та "розвантажувальні дні" не дадуть очікуваних результатів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100