06.03.2012 18:35   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

У Києві перевищений епідемічний поріг по захворюваності на грип – експерт

У Києві перевищений епідемічний поріг по захворюваності на грип – експерт

КИЇВ. 6 березня. АМН. У Києві перевищений епідемічний поріг по захворюваності на грип. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомила завідуюча лабораторією респіраторних інфекцій інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Громашевського Академії медичних наук України Алла Мироненко.

"В Україні відмічається підвищення захворюваності на грип. У Києві і у Чернігові дещо перевищений епідпоріг. У Києві на цьому тижні захворіло 29 тис. 415 людей, що на 2% перевищує епідпоріг. За нормою має бути 102 людини на 10 тис населення, а захворіло – 104. Цей грип того штаму, який ми і прогнозували H3N2 (Берт). Він з'явився в Україні в цьому році", - розповіла А. Мироненко.

За словами експерта, від цього грипу можуть з'явитися ускладнення такі як бронхіт, пневмонію, і загострення хронічних процесів, які є у людини. Якщо захворіла дитина, лікувати її можна вдома, якщо немає запалення бронхів або пневмонії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100