07.03.2012 09:01   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

8 тисяч киян ВІЛ-інфіковані – експерт

8 тисяч киян ВІЛ-інфіковані – експерт

КИЇВ. 7 березня. АМН.8 тисяч жителів столиці є ВІЛ-інфікованими. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила директор правобережного Центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді Людмила Пілявська.

"В місті Києві офіційно зареєстровано більше 8 тисяч дорослих людей з ВІЛ-інфекцією. 560 дітей перебувають на обліку в різних медичних установах. З них 156 – діти з вже визначеним статусом. Інші чекають підтвердження статусу. Існує процедура, при якій до 1,5 року діти отримують або не отримують статус інфікованих, залежно від результатів аналізу", - зазначила Л. Пілявська.

За словами експерта, найближчим часом варто очікувати збільшення кількості новонароджених з ВІЛ.

"Діти, які є клієнтами нашого центру, 100% народжені від ВІЛ-позитивних мам. Але, на щастя, не всі вони є інфікованими. З 2008 року через наш центр пройшло 820 клієнтів. На сьогоднішній день, на обліку в центрі стоїть 52 сімї та 86 дітей. З цих дітей 19 – немовлята до року. Ми очікуємо збільшення кількості таких дітей, адже знаємо, що є вагітні жінки, яким невдовзі народжувати", - додала експерт.

Нагадаємо, загалом в Україні проживає 204 тисячі 403 ВІЛ-інфіковані особи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100