06.03.2012 19:29   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Дерматолог: навесні обов’язково використовуйте захисні креми

Дерматолог: навесні обов’язково використовуйте захисні креми

КИЇВ. 6 березня. АМН. Навесні шкіра потребує особливого захисту, оскільки вона за зиму втратила захисні властивості. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний дерматолог МОЗ Олександр Літус.

"Шкіра має бути захищеною. Особливо тоді, коли вона за зиму втратила деякі захисні властивості, в першу чергу меланін, який захищає від сонячного ультрафіолетового випромінювання. Якщо ми навесні одразу попадаємо під таке випромінювання, то можемо завдати великої шкоди шкірі і організму в цілому. Я раджу всім виходячи на вулицю, використовувати захисні креми, які б захищали від зайвого ультрафіолету. Це дуже важливо", - стверджує експерт.

Нагадаємо, експерти стверджують, що для здоров'я шкіри слід повноцінно харчуватися.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100