06.03.2012 20:30   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Wi-Fi дуже сильно впливає на людину – експерт

Wi-Fi дуже сильно впливає на людину – експерт

КИЇВ. 6 березня. АМН. Техногенні поля, які випромінює Wi-Fi зв'язок, дуже сильно діють на людину. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив керівник відділу ендоекології людини Українського інституту екології людини Михайло Курик.

"Для того, щоб довести чи є негативний вплив, чи нема, достатньо у місці, де знаходить джерело енергії, тобто антена Wi-Fi, поставити чашку з водою. В іншому місці встановлюється контрольний зразок води, на яку випромінювання не діє. Ми міряємо 7 фізичних характеристик цілісних структур води до і після. Враховуючи ті обставини, що людина 70%, а то і більше, містить в собі води, то вода є універсальним посередником між зовнішнім фактором і людським організмом. Виходячи з цього, ми робимо однозначний висновок, що якщо вода змінюється, значить і в людському організмі відбуваються зміни внаслідок випромінювання", - розказав М. Курик.

За словами експерта, Wi-Fi випромінювання змінює воду, а значить і на організм людини також певним чином впливає.

"Wi-Fi максимально наближає техногенні поля до людського організму. Раніше вони хоч були не настільки близько, діяли лише, наприклад, через телевізійну антену чи мобільний телефон. А тепер поле діє на відстані 100-200 метрів, антени Wi-Fi діють постійно. Так навіщо тоді такий зв'язок, який настільки сильно діє на людину? Непотрібно цього. Його треба застосовувати лише тоді, коли це надзвичайно необхідно", - додав експерт.

Нагадаємо, людський організм дуже чуттєвий до полів за рахунок зв’язаної води, яка змінює свої властивості під дією випромінювання, саме тому вагітним жінкам та дітям неможна знаходитись у приміщенні, де працює мікрохвильова піч.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100