06.03.2012 21:03   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Дерматолог: епіляція не допоможе при проблемах з гормональним фоном

Дерматолог: епіляція не допоможе при проблемах з гормональним фоном

КИЇВ. 6 березня. АМН. Лазерна епіляція, в разі застосування якісного лазера, може бути швидкою і безболісною. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповіла фахівець з лазерної епіляції однією з провідних дерматологічних клінік Тетяна Редько.

"Одним з кращих лазерів для видалення волосся на сьогоднішній день є александритовий лазер американського виробника. Даний лазер - еталон якості," золотий стандарт "лазерних систем епіляції в усьому світі, не залишає опіків, гіперпігментації, рубців, процедура абсолютно безболісна завдяки локальному обезболюванні системою охолодження . Крім цього епіляція є дуже швидкою. Принцип роботи лазера полягає в тому, що він впливає на пігмент меланін у волосі, руйнує фолікули і волосся в місці обробки вже не росте більше ніколи. Курс епіляції складає 5-8 процедур з інтервалом 1,5 - 2 місяці ", - розповіла експерт.

Дерматолог додала, що в разі порушення гормонального фону рекомендована додатково підтримуюча процедура один раз на рік. Лазерна епіляція може позбавити від зайвого оволосіння, але не може впливати на причину, тому в таких випадках необхідно здатися гінеколога-ендокринолога.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100