07.03.2012 13:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Ектор Хіменез: фреші можна комбінувати з молоком

Ектор Хіменез: фреші можна комбінувати з молоком

КИЇВ. 7 березня. АМН. Фреші можна комбінувати із молоком, зі звичайною водою і навіть із газованою. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив Ектор Хіменез Браво, шеф-кухар і телеведучий.

"Я надаю перевагу фрешам, а не магазинним сокам у пакетах. У магазинних соках міститься мінімальна кількість натуральних інгредієнтів, натомість там є багато цукру. Для того, щоб урізноманітнити свій "фреш-раціон", зробити його цікавішими, свіжо-вижаті соки можна комбінувати з молоком, з водою, або ж, навіть із газованою водою. Це мій особистий рецепт. Окрім цього фреші можна замінити на смузі: заморожені ягоди перетираються на блендері і змішуються з водою. Це також є одним із варіантів корисного та здорового напою", - розповів шеф-кухар.

Експерт додав, що свіжо-вижаті соки допомагають тримати організм у тонусі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100