07.03.2012 14:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Експерт: льодохід і повінь – головні весняні небезпеки

Експерт: льодохід і повінь – головні весняні небезпеки

КИЇВ. 7 березня. АМН. Повінь і льодохід є головними весняними небезпеками. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив заступник начальника відділу оперативно-чергової служби Департаменту Управління рятувальними силами МНС Володимир Демчук

"Надзвичайними ситуаціями, що характерні саме для весняного періоду, є льодохід і весняна повінь. Це перше питання, яке постає навесні, адже формується водопілля, важливою проблемою під час якого є захист гідроспоруд, мостів. Можливе підтоплення автодоріг, населених пунктів або окремих територій, підняття ґрунтових вод. Водопілля взагалі є першою загрозою, на яку реагує держава, уряд і наше міністерство", - зазначив В. Демчук.

За словами експерта, актуальною проблемою весни залишаються і пожежі.

"Безумовно, досить складною залишається і ситуація з пожежами особливо в житлових приміщеннях, адже температурні не піднімається, і люди ще використовують опалювальні пристрої. Тому пожежі також ще несуть значну загрозу", - додав експерт.

Нагадаємо, в Україні внаслідок підвищення температури, скресла крига. Знаходитись на льоду небезпечно.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100