07.03.2012 14:30   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Протипоказань до вакцинації від кору небагато - експерт

Протипоказань до вакцинації від кору небагато - експерт

 

КИЇВ. 7 березня. АМН. Перед вакцинацією дитину повинен оглянути лікар. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповів Фелор Лапій, головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров'я з дитячої імунології КМДА.

"У нашій країні вакцинацію не роблять дітям, які на момент щеплення переносять будь гостре захворювання або мають загострення хронічного захворювання. Крім того, вакцинація протипоказана дітям з важким імунодефіцитом. Він може бути викликаний лібопріемом препаратів, що пригнічують імунітет (наприклад, стероїди в пригнічують імунітет дозах), або бути вродженим. ВІЛ-інфекція також є протипоказанням до вакцинації. Вакцини від кору, зареєстровані в Україні, містять курячий білок. Тому алергія до курячого білка теж є безсумнівним протипоказанням до щеплення від кору ", - розповів Ф. Лапій.

Як повідомляв АМН, популярній серед українських батьків аналіз імунограма також не є необхідним перед вакцинацією.

Крім того, в Україні зареєстрована значна спалах кору, яку експертипов'язують з відмовою від вакцинації.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100