07.03.2012 15:30   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Експерт: діти до 5 років ризикують важко хворіти грипом

Експерт: діти до 5 років ризикують важко хворіти грипом

КИЇВ. 7 березня. АМН. Не існує іншого медикаментозного способу уберегти дитину від грипу, крім вакцинації. Про це в ексклюзивному коментарі АМН розповіла інфекціоніст-імунолог Наталія Винник.

"Мами піддаються рекламі по телевізору, вірять, що від грипу можна вберегтися різними противірусними ліками, імуностимуляторами. Насправді з медикаментів тільки вакцинація має доведену ефективність. Крім того, нинішні віруси грипу та ГРВІ не мають чутливості до рекламованих противірусних препаратыв", - розповіла Н. Винник.

Фахівець також підкреслила, що українські мами зосереджені більше на медикаментозній стороні лікування ГРВІ, замість того щоб приділяти увагу простим, але найефективнішим речам під час дитячої застуди: давати дитині якомога більше рідини, провітрювати приміщення, не наполягати на їжі в той момент, коли організм дитини бореться з вірусом.

Як повідомляв АМН, за останній тиждень захворюваність на грип та ГРВІ зросла.

Спеціалісти вважають, що вакцинуватися ще не запізно.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100