07.03.2012 21:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Креми від целюліту неефективні – експерт

Креми від целюліту неефективні – експерт

КИЇВ. 7 березня. АМН. Креми від целюліту не є настільки ефективними, як про це говорять виробники. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив лікар-дієтолог Богдан Литвиненко.

"Необхідно розрізняти два поняття слова целюліт: використання його у класичній медичній термінології та суто естетична проблема. Класичний целюліт це запалення підшкірної клітковини. Це доволі серйозне захворювання, яке зустрічається досить рідко. Те, що сьогодні частіше за все називають целюлітом, це в’ялість шкіри, яка потребує естетичної корекції. Якщо говорити про механізми лікування, то на сьогодні існує надзвичайно велика кількість дерматоскопічних апаратних методів лікування. Але необхідно пам’ятати, що для повноцінного лікування целюліту має бути комплекс фізичних навантажень та, можливо, візитів до косметологічної клініки. Є апарати, які використовують метод вакуумного масажу з радіохвильовою дією на тканину, який допомагає трохи підтягнути шкіру, надати їй більш-менш нормального естетичного вигляду", - зазначив Б. Литвиненко.

За словами експерта, сам по собі крем може лише покращити зовнішній вигляд шкіри.

"Креми від целюліту не є  настільки ефективним методом, як про це говорять їх виробники. Сам по собі крем може покращити лише зовнішні властивості шкіри, зволоживши її. Але без нормального навантаження та комплексного підходу крем сам по собі не може вплинути на структурні зміни у клітинах. Масаж силіконовими банками – це по суті один із видів вакуумного масажу, просто він є більш бюджетним методом", - додав експерт.

Нагадаємо, дослідники з Оксфордського центру діабету, ендокринології та метаболізму довели, що "апельсинова кірка" захищає жінок від діабету і серцевих захворювань.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100