07.03.2012 16:03   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Бостонські лікарі плакали, що не змогли зберегти життя Андрія – експерт

Бостонські лікарі плакали, що не змогли зберегти життя Андрія – експерт

КИЇВ. 7 лютого. АМН. Усі бостонські лікарі, які якось були причетні до спасіння життя Андрія – плакали через його загибель. Про це в ексклюзивному коментарі розповів голова львівського обласного комітету товариства "Червоного Хреста" України Валентин Мойсеєнко .

"О 14 годині за місцевим часом у Бостоні помер хлопчик. Йому запланували операцію, але вона не була доведена до кінця – хлопчик не витримав. Дивно, тому що вчорашнього вечора, за нашим часом, прогноз лікарів був втішним. Стан Андрія був стабільним, так би мовити, і критичний час пройшов – він був стабільно важким. Це унікальний був пацієнт, навіть для американців і вони неодноразово повторювали, що дивуються тим, як він тримається. Хоча у стані Андрія і виникали вже критичні ситуації – лікарі продовжували боротися за його життя. За словами опікуна, коли повідомили про його смерть, усі бостонські лікарі, які якось були причетні до спасіння життя Андрія – плакали", - розповів В. Мойсеєнко.

За слова експерта, тіло хлопчика зараз знаходиться на розтині, результати будуть відомі пізніше. Його зараз бальзамують, що переправити до України.

Нагадаємо, хлопчика, що обгорів у пожежі вночі 4 лютого в с. Долинівка (Львівська область) протягом місяця намагалися врятувати у Бостоні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100