07.03.2012 16:03   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Бостонські лікарі плакали, що не змогли зберегти життя Андрія – експерт

КИЇВ. 7 лютого. АМН. Усі бостонські лікарі, які якось були причетні до спасіння життя Андрія – плакали через його загибель. Про це в ексклюзивному коментарі розповів голова львівського обласного комітету товариства "Червоного Хреста" України Валентин Мойсеєнко .

"О 14 годині за місцевим часом у Бостоні помер хлопчик. Йому запланували операцію, але вона не була доведена до кінця – хлопчик не витримав. Дивно, тому що вчорашнього вечора, за нашим часом, прогноз лікарів був втішним. Стан Андрія був стабільним, так би мовити, і критичний час пройшов – він був стабільно важким. Це унікальний був пацієнт, навіть для американців і вони неодноразово повторювали, що дивуються тим, як він тримається. Хоча у стані Андрія і виникали вже критичні ситуації – лікарі продовжували боротися за його життя. За словами опікуна, коли повідомили про його смерть, усі бостонські лікарі, які якось були причетні до спасіння життя Андрія – плакали", - розповів В. Мойсеєнко.

За слова експерта, тіло хлопчика зараз знаходиться на розтині, результати будуть відомі пізніше. Його зараз бальзамують, що переправити до України.

Нагадаємо, хлопчика, що обгорів у пожежі вночі 4 лютого в с. Долинівка (Львівська область) протягом місяця намагалися врятувати у Бостоні.

Джерело: АМН