08.03.2012 10:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

Низький тиск треба підвищувати – експерт

Низький тиск треба підвищувати – експерт

КИЇВ. 8 березня. АМН. Якщо в людини раптом впав тиск, його обов’язково треба підвищувати. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив лікар-кардіолог Олег Атаманенко.

"Кожна людина народжується з певними цифрами тиску. І неможна говорити, що в людини низький тиск, в кожному випадку треба дивитись і знаходити індивідуальний підхід до кожного. Якщо людина народилася зі зниженим тиском, наприклад 90 на 60 і в молоді роки у неї він тримається, то це норма. Але з роками тиск підвищується, підходить до позначки 120 на 80. Якщо тиск починає заскалювати, необхідно терміново звертатись до лікаря. Але якщо раптом з якихось екзогенних причин тиск впав, тобто якщо це не пов’язано з якимись захворюваннями, то його треба піднімати", - зазначив О. Атаманенко.

За словами експерта, в будь-якому разі необхідно звертатись за кваліфікованою допомогою фахівця.

"Лікар фіксує, які цифри тиску наявні у пацієнта, чи є супутня патологія. Якщо є така патологія як цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, фактори ризику, які погіршують протікання підвищеного тиску, ми відразу призначаємо препарати для зниження", - додав експерт.

Нагадаємо, плитка чорного шоколаду щодня знижує тиск та рятує від інсульту і серцево-судинних захворювань.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100