08.03.2012 11:00   |   Коментарі
Автор: Ольга Завгородня

До 16 років неможна користуватись мобільними – експерт

До 16 років неможна користуватись мобільними – експерт

КИЇВ. 8 березня. АМН. Дітям до 16 років неможна користуватись мобільними телефонами. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив керівник відділу ендоекології людини Українського інституту екології людини Михайло Курик.

"Сьогодні є дуже багато різних способів захисту організму від мобільних телефонів. Я повинен сказати, що у нас в державі не дуже виконуються закони, на відміну від Європи. Так от дітям до 16 років не дозволяється користуватися мобільними телефонами. І крапка. Я категорично проти того, щоб мобільні телефони були у дітей, натомість у нас їх сьогодні дуже багато, деякі з них дуже схожі на іграшки, просто для дітей. Але дитина ще не захищена від телефонного випромінювання, це і є негатив! У нас сьогодні електромагнітне безкультур’я бере верх і люди абсолютно нічого не роблять для того, щоб себе захищати", - зазначив М. Курик.

За словами експерта, кожна людина має сама пам’ятати про те, що усі електронні прилади мають електромагнітні поля, які впливають на організм. І щоб залишатися здоровою, треба якомога рідше намагатися користуватися такими.

"У нас є екологічний паспорт дитини, у нас всі ті характеристики, які дозволяють контролювати вплив електромагнітного випромінювання. Ми не маємо платити здоров'ям за науково-технічний прогрес", - додав експерт.

Нагадаємо, жодне із досліджень не довело, що у людей, які використовують мобільні телефони, більше онкологічних захворювань, ніж у тих, хто не використовує таких.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100