08.03.2012 12:03   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

О. Кужель: обставини змусили наших жінок бути сильними

О. Кужель: обставини змусили наших жінок бути сильними

КИЇВ. 8 березня. АМН. Жінка не перебирає на себе роль чоловіка, просто вона дуже відповідальна сама по собі. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомила народний депутат України, координатор громадського руху «Громадський спротив» Олександра Кужель.

"Жінка хоче, щоб було затишно, тепло, щоб діти були нагодованими. Вона не може сидіти і чекати, поки хтось це зробить за неї. Вона навіть чоловікові намагається допомогти. Обставини вимагають, щоб жінка була сильною. Повірте, жоден чоловік не знає, що значить лягати спати і не знати, чим будеш завтра годувати дітей. Не дай Боже, комусь таке пережити", - переконала О. Кужель.

За словами експерта, жінці набагато складніше іще й тому, що вона емоційніша від чоловіка.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100