07.03.2012 17:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

В. Корж: референтні ціни на ліки потрібні

В. Корж: референтні ціни на ліки потрібні

КИЇВ. 7 березня. АМН. В Україні потрібно вводити референтні ціни на ліки, оскільки зараз вони занадто завищені. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив народний депутат України, член парламентського комітету з питань охорони здоров'я Віктор Корж.

"Абсолютно правильне рішення Президента. Я особисто ініціював депутатський запит щодо білоруських виробників, які завозили кардіологічний препарат в 10-12 разів дорожче, ніж його реальна ціна. Якщо не помиляюся, це був кетанол. Безумовно, той рівень цін, які сьогодні є в Україні, особливо на імпортні препарати, - неадекватний. Ми, депутати профільного комітету, не раз порушували це питання, тому що схеми кратного завищення цін на ліки відпрацьовувалися роками. Сьогодні треба орієнтуватися на ціни, які є в інших країнах, зокрема, у країнах ЄС, на ціни виробників і на граничні націнки тощо. Це серйозна покрокова робота", - стверджує нардеп.

Нагадаємо, Президент України сьогодні доручив Кабміну розробити систему референтних цін на ліки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100