07.03.2012 20:01   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Експерт: найбільше прищеплюються від кору

Експерт: найбільше прищеплюються від кору

КИЇВ. 7 березня. АМН. У зв'язку зі спалахом кору, українські мами поспішають зробити своїм дітям щеплення КПК, а ось рівень охоплення вакцинацією від гепатиту В і ХІБ-інфекції залишається найнижчим. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила інфекціоніст-імунолог, голова ГО «Імунний щит нації» Наталія Винник.

"Всі знають про кір, і українські мами зараз біжать в поліклініки прищеплювати своїх дітей. Також традиційно високий рівень охоплення населення щепленнями БЦЖ (від туберкульозу), АКДС (коклюш, дифтерія, правець). Найбільше відмовляються від щеплень від гепатиту В і ХІБ-інфекції. Це пов'язано з тим, що щеплення ці в нашій країні відносно нові, а люди завжди з побоюванням ставляться до всього нового", - розповіла Н. Винник.

У той же час фахівець підкреслила, що інформованість населення про щеплення може підвищити рівень імунізації населення. Приміром, на думку Н. Винник, серед українських батьків мало хто обізнаний про те, що щеплення від ХІБ-інфекції захищає не тільки від менінгіту. Але і від важких пневмоній, епіглотиту.

Як повідомляв АМН, щорічно у зв'язку з антивакцинальної пропагандою в кожній українській поліклініці відбувається 200-250 відмов від щеплень.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100