08.03.2012 13:02   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Можна скористатися таблетками, які посилять інтимні можливості - сексолог

Можна скористатися таблетками, які посилять інтимні можливості - сексолог

КИЇВ. 8 березня. АМН. Подарувати незабутній секс можна, головне, не забути подарувати почуття. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив сексолог Олег Вергуленко.

«Якщо ви вирішили на свята подарувати коханим секс, як заохочення, то ви можете, звісно ж, це зробити. Якщо людина хоче здивувати свого партнера тим, що збільшить свої інтимні можливості, то вона може прийняти таблетку і продовжити цей подарунок на всю ніч. Такі таблетки не є шкідливими і не спричиняють звикання, крім того вони не мають протипоказань. Буває, звертається чоловік, котрий має постійного сексуального партнера, і просить зробити з нього «Казанову»—це можна влаштувати, адже людина може прийняти пігулку і стати «Казановою», але, на жаль, сексуальна енергія вичерпається одразу ж після того, як перестане діяти таблетка», - розповів лікар.

Експерт додав, що якщо секс стає подарунком, то це вже не секс, бо секс має відбуватися у першу чергу за наявності добровільних почуттів і бажань. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100