08.03.2012 14:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Алерголог: нарциси і крокуси можуть викликати алергію

Алерголог: нарциси і крокуси можуть викликати алергію

КИЇВ. 8 березня. АМН. Жінкам краще дарувати яскраві квіти із приємним ароматом . Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний дитячий алерголог м. Києва Микола Макуха.

«Бліді квіти і ті, які мають сильний запах, можуть стати причиною алергії. Яскраві квіти із приємним ароматом, за часту, не можуть бути алергенами. Якщо у вашої дівчини або дружини астма, то не потрібно дарувати такі квіти як нарциси, крокуси, тобто квіти із різким ароматом. Найчастіше алергічні реакції спричиняють: амброзія, газонні трави, полинь, цикламена, береза, вільха, декоративні ж квіти провокують алергію рідше», - розповів алерголог.

Експерт додав, що першими проявами алергічних реакцій є свербіж в носі, чихання та рідкі виділення з носу. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100