09.03.2012 10:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Л.Подкопаєва: зарядка має починатися з розтяжки

Л.Подкопаєва: зарядка має починатися з розтяжки

КИЇВ. 8березня. АМН. Зарядку можна робити не лише зранку, але й ввечері. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН розповіла Лілія Подкопаєва, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики і президент МБФ "Здоров’я поколінь".

"Якщо людина не встигає зробити зарядку зранку, тоді її можна зробити ввечері. Існує комплекс вправ на певні групи м’язів. Головне, щоб у зарядці було задіяне усе тіло: і руки, і плечі, і прес, і нижня частина тіла. Зарядку обов’язково необхідно починати із розтяжки. Головне, щоб вправи не були дуже складними, такими котрі людина буде виконувати "через не можу". Потрібно усе робити із задоволенням. Я роблю зарядку завжди під розслаблюючу музику", - розповіла спортсменка.

Л.Подкопаєва додала, що зараз надає перевагу йозі і займається з тренером.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100